اخبار

دریازده ماهه امسال اجرایی شد

هزینه کرد 3.8 میلیارد تومانی اشتغال مددجویان شهرستان دامغان

هزینه کرد 3.8 میلیارد تومانی اشتغال مددجویان شهرستان دامغان
193 نفر از مددجویان جویای کار شهرستان دامغان بااعتبار سه میلیارد و 858 میلیون تومان صاحب شغل شدند.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان سمنان گزارشی از ایجاد فرصت‌های شغلی برای مددجویان شهرستان دامغان را دریازده ماهه امسال ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علیرضا خدابنده، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان سمنان با اشاره به اینکه مشاغل خانگی، طیف وسیعی از مشاغل سنتی تا نوظهور را دربرمی گیرد افزود: راه‌اندازی یک کسب‌وکار خانگی علاوه بر مهارت خاص هر شغل نیازمند به برخورداری از مجموعه‌ای از مهارت‌های اساسی همچون مدیریت زمان، سازمان‌دهی، مدیریت فردی و بازاریابی است.

وی یادآور شد: دریازده ماهه امسال دو هزار و هشت نظارت بر طرح‌های اشتغال مددجویان شهرستان دامغان با حضور کارشناسان اشتغال کمیته امداد اجرایی شده است.

علیرضا خدابنده بیان کرد: 48 فقره تسهیلات در قالب تثبیت طرح‌های اشتغال در حال فعالیت باهدف افزایش تولید و دوام طرح بااعتبار 288 میلیون تومان به مددجویان شهرستان دامغان پرداخت‌شده است.

وی بابیان اینکه 193 طرح اشتغال در مدت‌زمان یازده‌ماهه امسال برای مددجویان ایجادشده است افزود: برای اجرای این طرح‌ها سه میلیارد دو 858 میلیون تومان از منابع بانکی وامداد هزینه شده است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان سمنان در ادامه یادآور شد: عمده مشاغل ایجادشده در قالب 107 طرح صنایع‌دستی، خدمات و صنعتی،78 طرح دام‌پروری، شش طرح کشاورزی و دو طرح ماهیان زینتی بوده است.

وی با اشاره به اینکه دریازده ماهه سال گذشته 97 طرح اشتغال برای مددجویان شهرستان دامغان ایجادشده است بیان کرد: این تعداد طرح بااعتبار یک میلیارد دو 431 میلیون تومان ایجادشده است که بر این اساس ایجاد طرح‌های اشتغال در مدت مشابه سال جاری رشد 187 درصد داشته است.

انتهای پیام

۲۷ اسفند ۱۳۹۶ ۰۸:۲۶
تعداد بازدید : ۹۴
کد خبر : ۱۴۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید