اخبار

پرداخت 1.5 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی به مددجویان مهدی‌شهری

پرداخت 1.5 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی به مددجویان مهدی‌شهری
یک میلیارد و 581 میلیون تومان تسهیلات اشتغال‌زایی به 81 مددجو و افراد نیازمند جویای شغل شهرستان مهدی‌شهر و شهمیرزاد در 9 ماهه امسال پرداخت شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، یدالله مؤمنیان، رئیس کمیته امداد شهرستان مهدی‌شهر گفت: 451 طرح اشتغال مددجویان  تحت نظارت شهرستان مهدیشهر قرار دارد.

وی با اشاره به اینکه در 9 ماهه سال جاری 81 مددجو تحت حمایت کمیته امداد افراد نیازمند جویای شغل شهرستان مهدی‌شهر و شهمیرزاد یک میلیارد و 581 میلیون تومان تسهیلات اشتغال‌زایی دریافت کردند افزود: از این مجموع یک میلیارد و 265 میلیون از طریق منابع بانکی جذب‌شده است.

یدالله مؤمنیان بابیان اینکه 257 میلیون تومان از طریق صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت پرداخت‌شده است تصریح کرد: مابقی تسهیلات در قالب تسهیلات اشتغال روستایی تأمین شد.

وی 96 درصد از طرح‌های اشتغال اجراشده شهرستان مهدی‌شهر را مربوط به مناطق روستایی دانست و افزود: چهار درصد در مناطق شهری ایجادشده و 75 درصد از مجریان طرح‌های اشتغال زن و 25 درصد مرد بوده‌اند.

رئیس کمیته امداد شهرستان مهدی‌شهر از اختصاص 68 درصد اشتغال شهمیرزادی‌ها به زنان سرپرست خانوار و دختران تحت حمایت این نهاد خبر داد و گفت: 32 درصد از طرح ای اجراشده این شهر در مناطق شهری و 68 درصد در مناطق روستایی بوده است.

رئیس کمیته امداد شهرستان مهدی‌شهر از نظارت و پایش 274 طرح اشتغال در شهرستان مهدی‌شهر خبر داد و گفت: 177 طرح اشتغال تحت نظارت و پایش شهر شهمیرزاد در حال فعالیت هستند.

انتهای پیام


۲۶ دی ۱۳۹۷ ۰۸:۳۸
تعداد بازدید : ۷۲۹
کد خبر : ۱,۳۲۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید