دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ / ۱۰:۱۷
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۵۷۴۲۷
گزارشگر : ۶۷

چشم امید 2هزار دانش‌آموز نیازمند استان سمنان به جشن عاطفه‌ها

(چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶) ۱۰:۱۷

دو هزار دانش آموز و 280 دانشجوی تحت حمایت کمیته امداد استان سمنان برای تامین هزینه‌های تحصیلی خود چشم امید به جشن عاطفه‌ها دوخته‌اند.

قائم مقام کمیته امداد استان سمنان (21 شهریور 1396) در نشست خبری به تشریح برنامه‌های جشن عاطفه‌ها پرداخت.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ محمد شجاعان، قائم مقام کمیته امداد استان سمنان با اشاره به برگزاری جشن عاطفه ها در آستانه سال جدید تحصیلی، گفت: این جشن با هدف تامین حداقل نیاز دانش‌آموزان نیازمند در 53 پایگاه این استان برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه جشن عاطفه ها در روز پنجشنبه بیست و سوم شهریور در پایگاه های کمیته امداد، بیست و چهارم شهریور در مصلاهای نماز جمعه و نوزدهم مهر ماه در مدارس استان سمنان برگزار می شود، افزود: پیش بینی می شود امسال 400 میلیون تومان کمک مردمی جمع آوری شود.

قائم مقام کمیته امداد استان سمنان با اشاره به رشد 9 درصدی کمک مردم نیک اندیش در جشن عاطفه ها در سال گذشته نسبت به سال 94، گفت: پارسال، 350 میلیون تومان شامل کمک های پایگاه های شهری، مراکز نیکوکاری و مدارس در جشن عاطفه ها جمع آوری شد.

وی با بیان اینکه پایگاه های شهری جشن عاطفه ها نسبت به سال های گذشته کاهش یافته است، افزود: مردم می توانند با استفاده از فضای مجازی و ارائه کمک از طریق تلفن همراه با شماره‌گیری #023*8877* در این کار نیک همکاری داشته باشند و یا به حساب بانک صادرات به شماره 0102318463009 و کارت بانکی 6037691990176984 مبالغ اهدایی خود را واریز کنند.

محمد شجاعان با اعلام اینکه دو هزار دانش آموز و 280 دانشجوی نیازمند تحت حمایت کمیته امداد استان سمنان هستند، گفت: دین اسلام دین محبت محوری است و جشن عاطفه ها در کشور و دین اسلام طرفداران زیادی دارد و یکی از جلوه های محبت است که در شروع سال تحصیلی جدید به کمک دانش آموزان نیازمند می آید.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۱۹۲پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید